Společenství Upírů
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Společenství upírů
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 RP záznamy

Go down 
+12
Chantal
Alexandra Yuki Splines
Eric Lawrence
Christian Nior Madden
Vikky Salomon
Eleuthera Fly M. Nandr
Martina Wyrda
Elroy E. Irving
Alexander Assolato
Carin Szandor Giovanni
Elen de Reif
Bartemius Giovanni
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Alexandra Yuki Splines

Alexandra Yuki Splines


Posts : 16
Join date : 2010-02-26
Age : 29

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSat Oct 02, 2010 9:12 pm

Právě jsem se vrátila z Francie, kde jsem byla navštívit svoji rodinu a přátelé. = nulová informovanost o zdejší situaci
Back to top Go down
Elen de Reif

Elen de Reif


Posts : 31
Join date : 2010-02-25
Age : 80
Location : Itálie, Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 03, 2010 2:21 am

Tak dnes proběhlo přijímání. Ta holka byla vážně hrozná, myslela jsem, že jí dám tečku. Díky Kainu, že tam byl Eric a trošku mi to zpříjemňoval. Nicméně po přijímání mi kamsi utekl, takže doma dostane.. (..^^) Všichni zmizeli podivně rychle a i po celém institutu a pozemcích jsem cestou domů nikoho nepotkala. Zvláštní o.O Konal se snad někde tajný večírek a mě nikdo nepozval?!
Back to top Go down
Bartemius Giovanni
Admin
Bartemius Giovanni


Posts : 43
Join date : 2010-02-23
Age : 35

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 03, 2010 1:15 pm

Tak nas Elen na nasem tajnem vecitku nastesti nenasla >DDD Ne dobre, prijimani je za nami, par se nas tam seslo a o jednoho vic nas neni. Snad za tri meisce. Bravo muj Eleukavku, vedla jsi to bajecne ;o)
Back to top Go down
https://spolecenstviupiru.forumotion.com
Eleuthera Fly M. Nandr

Eleuthera Fly M. Nandr


Posts : 23
Join date : 2010-02-25

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 03, 2010 3:56 pm

S velkou dávkou utišujících prášků žblekotala na Přijímání, které poprvé vedla a které bohužel nedopadlo. I když má žadatelka další šanci.
Začíná uvažovat nad tím, jestli by neměla brát ty antidementika častěji...
Back to top Go down
Martina Wyrda

Martina Wyrda


Posts : 38
Join date : 2010-02-25
Location : Původ: vesnice Ilarin (Arda), nyní: Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 03, 2010 9:42 pm

Hm... Přijímání, uvítání bez pozdravu (ó, jaké překvapení), posezení u krbu... Šok! Leonardo a Sabbat? nejdřív mi to smrdělo, ale což... Bude kotě na hraní; ó, za to jsem ráda.
Slečna bohužel měla v informacích zmatek, tak třeba za tři měsíce... Ianova dcera... Ach, zase se mi vrátily vzpomínky... Kdyby jen ten můj drahý suchar Ventrue věděl, co a jak... Od mé změny jsem mu kloudně nenapsala, protože vím, že by sem dorazil a odkrouhnul by mě nebo by si mě vzal na převýchovu... Asi by to nebylo tak zlé, aspoň bych se viděla i s Lutien a byl by klid od toho všeho tady...
Ale aspoň jedno pozitivum - je mi líp, líp a líp... Ten blaf smrdutý přeci jen pomáhá.
Jo a jako velké finále chtěla Eleuth večeři a Leo se pořezal... Výborné! Udělalo se mi šoufle, cytil mě hlad a musela jsem vypadnout... Cestou domů to odnesl jeden stromek, na kterém jsem si vybila zlost a chutě... Už aby ten podělaný trest skončil a pak se vyrazí na velký lov!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
Elen de Reif

Elen de Reif


Posts : 31
Join date : 2010-02-25
Age : 80
Location : Itálie, Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeTue Oct 05, 2010 5:46 pm

Toulám se po pozemcích institutu. Nějak se mi nechce sedět doma. V čítárně potkávám nového mladíka, a dívčinu. Dívčina posléze prchá. Hold respekt ^^ Pár hodin na to přichází i Alex a chvíli konverzujeme na téma naší společné nemoci. Mladík, prý také Alex, se jevil velmi zajímavým. Dej si pozor, Ericu!
Back to top Go down
Elroy E. Irving

Elroy E. Irving


Posts : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 34

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSat Oct 09, 2010 12:11 am


Tak, jak to shrnout .. po nepříjemnosti na hřbitově už sem v pohodě, ten hrob ani nevím, jestli už vykopán byl, uvidí se. Horká hlava se jen tak neschladí a znovu si koleduju o malér, tentokrát je tam naštěstí Elen a překvapivě na ni ten honosný nafoukaný zubatec dá .. jo co čekat, ten když má pod palcem dámy, tak je mu fuk, co se kde šustne.
A nakonec sem svezl Elen lesem na 'Ďábelském stroji' jak měla slíbené.
Back to top Go down
Martina Wyrda

Martina Wyrda


Posts : 38
Join date : 2010-02-25
Location : Původ: vesnice Ilarin (Arda), nyní: Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 10, 2010 12:15 am

Potkávám rozmrzelou Eleuth v Křižánkách... Jdeme spolu do kavárny a zlákám ji na hru s uhlíky "Koho pálí, prohrává"... Objevuje se tam Christian a hned jej počastuji jízlivým oslovením "miss rozhalená košile"... Objeví se i Eric... Nu, zlákám je též ke hře...
Christian Eleuth a mě (hlavně mě!) smete jako špínu do kouta, když nám vyčte, že jsme ostuda Sabbatu. Opravdu neochotně to přiznávám, ale má pravdu... Vždyť o spoustě praktikách a činech vím velký kuloví... Celou noc nemůžu usnout a usilovně o tom přemýšlím... Měla bych s tím něco udělat. Ano, měla...
Back to top Go down
Eleuthera Fly M. Nandr

Eleuthera Fly M. Nandr


Posts : 23
Join date : 2010-02-25

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 10, 2010 11:31 pm

začínám být čím dál víc naštvaná na vše kolem.
Dokonce mě už nepobavili ani v Křižánkách.
Všichni se předemnou (nechci si připustit že to bylo spíš zimou) schovali do těch škatulí se dveřma a oknama.
A tak v notně nabručeném stavu, jsem zahlédla Wyrdu. Malkav jí chraň, léčí si svou abstinenci týráním sebe.
Zašli jsme na chvíli do místního lokálu, obsluha se podivně vypařila (už zase), ale ohnivé uhlíky byly naštěstí na svém místě.
Malkav a já jsme dostali ránu jak z děla, to když se tam ukázal Christian a chlubil se svým...bolely z toho oči. (:-D)
Mojí náladu nezměnil ani fakt, že nás s Wyrdou zase setřel.
A dokonce ani Eric neprotestoval..
Ale jednou mu to vrátím...(ještě že mám na to celou věčnost)..
Back to top Go down
Martina Wyrda

Martina Wyrda


Posts : 38
Join date : 2010-02-25
Location : Původ: vesnice Ilarin (Arda), nyní: Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeTue Oct 12, 2010 10:48 pm

Na nádvoří potkávám Elen a připadá mi jako chutná svačinka... Ugh, začíná trochu vtipkovat na toto téma. Ona pobaveně, já rozladěně... Pak se ale stane něco, jsem nečekala. Je mi nabídnuta krev!!! Studená, tak jak ji nemám ráda, ale vybírejte si v tomhle mém stavu... Po krátkém slovním rozmýšlení pytlík dychtivě vyprázdním. Je toho sice málo, ale přesto se mi trochu uleví, jen žaludek zprvu protestuje... Poté Elen přislíbím, že až budu opět při síle, vyřídím si s některými upíry účtu... S Alexaderem za to, že si na mě v poslední době tolik dovoluje. Slaboch jeden! Kdybych byla v plné síle, spíš by se přede mnou plazil, než tohle... Ještě teď mě ale bolí klouby od toho, jak jsem mu vrazila pěstí. Hohó! To bylo přímo dokonalé!! jen je hloupý nápad používat sílu, když ji nemáte... A komu dalšímu musím ještě skládat účtu? Hm, pořád mi v žaludku leží Christian...
No a ještě jsem celý den přemýšlela, jak to vlastně vypadá s tou mrtvolou chlapce. Od té doby, co jsem byla u akce márnice, o ničem kloudně nevím... Elroy se doma taky moc nezmíní... I když v poslední dobou se s ním tak často nevídám.. Dělá mi problém být v jeho přítomnosti a nemyslet přitom na jídlo.
Back to top Go down
Alexander Assolato




Posts : 7
Join date : 2010-02-24

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeWed Oct 13, 2010 1:48 pm

Poslední dobou nemám zrovna nejlepší náladu, ovšem co je horší... nemám k tomu důvod! Jakoby mě všechno přestalo bavit, tak si alespoň zvedám náladu sváděním smrtelnic.... to je něco, co snad nikdy neomrzí. Jo, ještě jsem potkal Martinu a asi nemá moc náladu, žádné překvapení. Naneštěstí ji nemá ani na mé, možná trochu jízlivé, poznámky, kterými se chci sám dostat z té bezdůvodné deprese. Dala mi pěstí, čímž mě samozřejmě dost vytočila. Už se moc těším, až bude moci opět jíst a já nebudu muset dbát na její zbídačený stav, jak moc se těším!
Back to top Go down
Elen de Reif

Elen de Reif


Posts : 31
Join date : 2010-02-25
Age : 80
Location : Itálie, Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeWed Oct 13, 2010 8:58 pm

Milý deníčku!
Zrovna když jsem si v čítárně cvičila svou novou metodu regenerace, načapal mě tam Elroy a já ještě jak trubka skončila na zemi. Nějak mi dělalo problém udržet si rovnováhu. Trapas. Rozhodli jsme se pro projížďku lesem a v tu ránu s čista jasna, Kaine schovej se, Christian. Kupodivu se jednou zachoval jako normální upír. Že by mu taky konečně secvaklo? Nicméně prcháme.
O den později se velectěný Christian objevuje znovu. Úža, zážitek na celej den. Sděluje mi cosi o svatbě (kam asi ani nepáchnu) a dalším dítěti. Měl by se pomalu nechat kastrovat, už je to jak na běžícím pásu. Véélko výroba dětíí, véélko výroba dětíí..Ještě, že to už jde mimo mě. Nestěžuju si.
Pár dní jsem se doma jenom patlala v barvách .. a to doslova, než jsem si vyrazila na procházku na institut. Potkávám tam Wyrdu a Kaine vypadá fakt děsně. Docela dlouho žadonila o mojí sváču, než jsem se nakonec smilovala (oh, jsem tak skvělá a úžasná a.. o mém egu až později) Taky se vsázíme na jedno blíže neurčené téma o jednoho blíže neurčeného mladíčka. Slibuje mi spodky od jednoho Nosferatu a já radši odcházím.
Back to top Go down
Martina Wyrda

Martina Wyrda


Posts : 38
Join date : 2010-02-25
Location : Původ: vesnice Ilarin (Arda), nyní: Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 17, 2010 5:23 pm

Jestli tohle praskne, tak už jsem dozajista mrtvý upír...
Včera večer jsem se napila! Ale prostě... Doma jsem se hryzala nudou, tak jsem vyrazila pozdě večer na procházku kolem rokle a kdo by kdy čekal, že tam někdo bude! Nejprve nějaká slečna, které jsem dokázala odolat, neb si držela bezpečný odstup... Jo, ale pak tam došel provokatér (Jiný název pro někoho takové nemám Very Happy )! Strčil svůj krk před můj obličej a když jsem cítila jeho vůni, vnímala divoce pulsující tepnu... No, prostě průser velký jako Fredova štola... Napila jsem se! Nebyl poblíž Christian ani žádný jiný upír, který by mne zastavil...
Nejhorší je, že je na mne vidět, že jsem pozřela čerstvou horkou krev a ne jen tu studenou z pytlíku. Je mi o dost lépe, i když pořád to stojí za ho... Jen kruhy pod očima zmizely a nejsem vetchá jako stařena...
Musím se všem vyhýbat. Teď už fakt nesmím vytáhnout paty z domu... Ne! Nesmí se to nikdo nezvědět... NIKDO!
Back to top Go down
Chantal

Chantal


Posts : 1
Join date : 2010-10-11

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 17, 2010 9:33 pm

Bonne journée.
Len nedávno som prišla do mesta a rada by som sa, tak ako kážu Tradície, predstavila tunajšiemu Princovi. Neviem ako tu, ale v mojom drahom Pressburgu, návštevníkov privítal vždy Herold a vysvetlil im ako sa nezapliesť do problémov.
Volám sa Chantal de Vries.
Zatiaľ vám to musí stačiť. Neskôr sa istotne predstavím podrobnejšie, no dnešná noc sa už chýli ku koncu a ja sa nechcem pozrieť slnku do tváre.
Au revoir
queen
Back to top Go down
Elen de Reif

Elen de Reif


Posts : 31
Join date : 2010-02-25
Age : 80
Location : Itálie, Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 24, 2010 2:05 am

Tak a měli jsme Přijímání. Upřímně? Zoufalá nuda..a konec samozřejmě zase zbytečně vyhrocený. Divím se, že jsem si ještě nezvykla. Posledních pár dní jsem nezvykle flegmatická. Ztrácím zájem o všechno. I když tam ta chudinka ležela na pokraji smrti, bylo mi to jedno. Dokonce. Možná potřebuju dovolenou..
Back to top Go down
Martina Wyrda

Martina Wyrda


Posts : 38
Join date : 2010-02-25
Location : Původ: vesnice Ilarin (Arda), nyní: Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 24, 2010 4:31 pm

Trčela jsem doma, ale když jsem se dozvěděla o přijímání, musela jsem být u toho... V plášti s kápí jsem proklouzla do komnaty a očividně byl můj převlek tuze nápadný, neb po chvíli si mne k sobě zavolal Baron. Vycítil, že jsem nedávno pila krev, ale on mi zbylých pár dnů trest odpustil!!! Prý jsem se snažila a že chápe, když mi někdo strčí krk před pusu, tak to prostě nejde odolat... Žjůvá!
Přijímání bylo už v půli, když jsem mu zase začala věnovat pozornost. Nuda jako vždy, zpestřením bylo přivítání s Elroyem... Ach, jak mi jen chyběl... I když odolat a nezakousnout se bylo velmi velmi namáhavé...
Když mělo dojít k samotnému aktu Uchvacování, vypařila jsem se raději ven. Pohled na krev by mi přeci jen nedělal dobře... Jaké to bylo překvapení, když mě Baron zavolal okamžitě zpátky s tím, že Uchvacovat budu já... Tomu říkám ironie. Vyhládlá a ke všemu jsem nikdy nechtěla Děti, ale což, stejně už jedno zlobivé mám Very Happy
Chudák Claire si užila, protože jsem si opravdu řádně vysála. Kdyby mě Christian od ní neodtrhl, asi by tu dnes již nebyla. Jo, ale to bylo nebylo jen tak, kdyby to šlo hladce... Christian mě pěkně nepěkně chytil po krkem a smískl mnou zpátky ke Claire, aby dostala mou krev... Okamžik na to jsem zas okusila jeho Tzimisce umění, když nechal naše rty srůst.... Uf, tohle mě bude asi v temných nocích strašit dlouho Very Happy
Upírům bylo očividně jedno, co se tu děje, protože Elroy, který mi chtěl pomoci, byl omráčen a následně odvlečen Ericem, jak jsem postřehla... Eleuth se schovala někam pod křeslo... Jak milé...
Každopádně Christian si taky užil... O hodnou chvíli později jsem odcházela s broukáním si z komanty a jeho jsem v krvi nechala ležet na zemi. Myslím, že si chlapec užil a tuze na mne vzpomínal, když byl tak dokonale poničen :-P (aneb hluboký šrám na předloktí, v třísle a pak na Achillovce)
Back to top Go down
Eric Lawrence

Eric Lawrence


Posts : 10
Join date : 2010-09-02
Location : Tvé nejdivočejší sny

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeFri Oct 29, 2010 4:01 am

Jen maličké tetování na krku, maličké tatování ve tvaru W.L., kdo by to byl řekl. Na tom mrtvým studentíkovi, co jsem ho museů vykopat pro Barona na hřbitově. Krásná prácička. A kam mě dovedla? Jen tma. Díky mým známým ve městě jsem nečekaně narazil na stopu toto W.L. spojující dál... A vyrazil, chytře já. Nu, říct už můžu jen, že si pamatuju tupej náraz do hlavy a pak černo... už jen černo.
Back to top Go down
Elen de Reif

Elen de Reif


Posts : 31
Join date : 2010-02-25
Age : 80
Location : Itálie, Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Oct 31, 2010 1:59 pm

Před dvěma dny mi Eric poslal MMSku s mrtvým tělem a jakýmsi tetováním, pak už se neozval. Nevím, co se děje, jsem vážně naštvaná a myslím, že je to dost vidět. Ty dva dny sedím zavřená doma a čmárám po všem, co se najde. Doslova. Večer vyrážím na Přijímání, kde to ukazuji Bartemiovi. Přijímání proběhne celkem tradičně, až na závěr, kdy mě Christian provokuje a dá se říct, že se mi i vysmívá. Opíjím se vílí krví a z cesty domů mám jen vzpomínku na jeden krásný bělostný krček.
Back to top Go down
Eleuthera Fly M. Nandr

Eleuthera Fly M. Nandr


Posts : 23
Join date : 2010-02-25

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 6:49 pm

Malkav a já jsme si přestali hrát.
Asi už bylo na čase trochu zvážnět. Od přijímání Ciary spolu vedeme hluboké filozofické hovory.
Kain ví, kde to vzniklo.
A tahle nová cucka dokonce zaujala naši mysl. Jednoho večera jsme si na ni počíhali. Není třeba znát detaily,
provokace, posmívání a poučování. Sebrala nám trochu krve, ale po vydatném lovu to nebyl žádný obtížný problém.
Nakonec ta nová odešla a jak doufáme, zasadili jsme jí do mysli sabbatské semínko, ale kdo ví.
Teď jdeme s malkavem nakupovat předčasně zimní oděv, potřebujeme nový rolák, abychom zakryli před nevítanými pohledy
zranění a modřiny. A plánujeme, že to uděláme zase...
Back to top Go down
Bartemius Giovanni
Admin
Bartemius Giovanni


Posts : 43
Join date : 2010-02-23
Age : 35

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 7:24 pm

Uz je to nejakou dobu, co jsem se sesel u me v kancelari s Christianem a resil nejake osbni problemy...uz jste nekdy videli Chrise na mekko? Mwaha ja no...

Take probehlo prijimani Ciary, kdy mi Elen ukazala jistou fotografii...Musim rict, ze mi hned doslo, co je to na ni a zacinam z toho mit vazne spatny pocit..zmizel nam Eric a ja asi vim kde je...nebo spis to, co z nej zbylo..Pred ostatnimi zatim mlcim
Back to top Go down
https://spolecenstviupiru.forumotion.com
Martina Wyrda

Martina Wyrda


Posts : 38
Join date : 2010-02-25
Location : Původ: vesnice Ilarin (Arda), nyní: Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Nov 21, 2010 9:03 pm

Včera U Sťatého Trolla probíhala schůzka Sabbatských... A že nás tam teda bylo (ironie)... Já, Elroy, Eleuth a Christian. Já tam byla s předstihem, zavítala tam i nějaká neznámá dáma a po mém žertu, jestli to je naše objednaná svačina, mi nabídla krk... Některé (oprava: skoro všechny) lidi nechápu. Heh... Ale to není důležité. O jídle se bavit nebudeme, jestli by mi vyhládlo...
Christian oznámil, že bychom měli následoval jeho vůli. Ehm. Samozřejmě. Dále jsme se dozvěděli, že zemřel Leonardo a byla nám ukázána obálky s fotkou Erica po smrti... Ugh. Moc pěkný pohled to nebyl. Ve finále nic nevíme, jen že to nebyl člověk, to rozhodně ne. Po mrtvole morového chlapce taky ani vidu a slechu.
Slíbila jsem, že se spojím s Camarillskými a zjistím, co ví oni, abychom se mohli pustit po pátrání.
Krev, milánkové, poteče proudem a já též slíbila, že hlavu vraha donesu do hospody na stůl nakládanou v octu...
Během schůzky se ve dveřích též objevil Samuel. Zprvu jsem myslela, že mu je někdo jen podobný, ale jakmile z té své špinavé pusy vypustil lež o mém původu, bylo mi jasné, že někdo ho nenechal pokojně hnít v hrobě a ctěný pan Baalita je zpět.
Back to top Go down
Martina Wyrda

Martina Wyrda


Posts : 38
Join date : 2010-02-25
Location : Původ: vesnice Ilarin (Arda), nyní: Pentagramus

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeTue Nov 23, 2010 7:45 pm

Dneska jsem se na kratičký okamžik setkala s Alexanderem, abych zjistila, jak je informovaná Camarilla a zdali pokročili s vyšetřováním. Bohužel na tom nejsou nikterak lépe, jak my.
Dohodli jsme se, že se budeme takhle čas od času sházet a předávat si informace.
Chtě nechtě se musíme spojit a viníka dopadnout... (I když je jasné, že ho nakonec dopadneme MY! O:-) )
Back to top Go down
Eleuthera Fly M. Nandr

Eleuthera Fly M. Nandr


Posts : 23
Join date : 2010-02-25

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSat Nov 27, 2010 3:06 am

Tak to dopadá, když se touláte Anaretm.
Náhodou jsem na zdravotní procházce pro seniory narazila na spěchající Vivu, který si to s podivnými skřeky pádila na Hřbitov.
Sledovala jsem jí, jak obezřetnost velí a garderba dovolí.
Dovedla mě k Wyrdě, která tam na ní čekala s podivným náčiním. Schovala jsem se a čekala co z toho bude.
Viva a Martina našly hrob toho studenta co je málem zabil svým morem. Já to říkám pořád že černá nesluší každému.
Nakonec jsem to nevydržela a pomohla jim.
Dotáhly kolečko a nějakým záhadným způsobem jsme tu hnijící věc naložili, jen nohy tomu plandaly ven a tak s křupáním ven z Hřbitova za občasného dávicího efektu. Holt jíst před Hřbitovem se nevyplácí.
No každopádně jsme tu mrtvolu propašovaly chodbama hradu až do naší Upírské místnosti. Nechť se Baron postará.
Back to top Go down
Samuel Eric Baali

Samuel Eric Baali


Posts : 1
Join date : 2010-11-18

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeSun Nov 28, 2010 8:16 pm

Od mého příchodu se tu stalo nějak moc věcí....
Musel jsem se tu opět zabydlet, prověřit si zdejší upíry, kteří jsou stále stejně divní a nováčci drzejší než za mých dob...
A ti z mé minulosti? Carin, stále stejná, stále zvrácená a... Přijde mi, že má na mě slabost, podléhá mi, ale to ještě uvidím... Dále Trine, ta malá Trine, už se z ní stává žena, byl pro ní šok, když mě opět spatřila... Já ji nikdy nenechám spát a vždy ji budu pronásledovat, jen chci, aby mě měla ráda, ale to ona nemůže pochopit... Ostatní upíři? Nadšení z mého příchodu samozřejmě jak jinak?...
Budu si zde muset dávat pozor na několik jedinců, kteří se mi ani trochu nezdají, do toho ti lidé, kteří se mi hnusí více a více...
Back to top Go down
Bartemius Giovanni
Admin
Bartemius Giovanni


Posts : 43
Join date : 2010-02-23
Age : 35

RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitimeTue Nov 30, 2010 7:14 pm

Ze hrbitova byla pritazena nakazena morova mrtvola primo doprostred komnaty. Obavam se, ze lek uz jsem asi nekam vyhodil, nejak jsem netusil, ze to naschval zase roznesou Xx (ale mohlo me to napadnout Razz). Jeste jsem se na ni vubec nestacil ani podivat, kdyz mi prisel dopis od me predrahe zeny, ze s onou mrtvolou kamsi zmizela. Zesilel jsem a nasledne omdlel. Az se proberu a stravim to, coz bude muset byt rychle, musim hned za ni. Pak zabiju ji. (silena uz je)
Back to top Go down
https://spolecenstviupiru.forumotion.com
Sponsored content





RP záznamy - Page 4 Empty
PostSubject: Re: RP záznamy   RP záznamy - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
RP záznamy
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Společenství Upírů :: RP záznamy-
Jump to: